Ukrainien English Pусский язык 

ПРО НАСМи представляємо Міжнародну Групу Компаній Schneider Brothers в Україні та Східній Європі вже понад два роки. Офіс нашої компаній ТОВ "Шнайдер Фінанс Східна Європа" знаходиться в Києві. SCHNEIDER FINANCE® - це комерційний бренд англійської інвестиційного фонду SCHNEIDER BROTHERS.

Основною діяльністю компанії SCHNEIDER FINANCE® є консалтинг в сфері фінансів, інвестицій, юриспруденції, а також управління капіталом, аутсорсинг бухгалтерських та юридичних послуг.

Ми розробляємо ефективні інвестиційні стратегії і пропонуємо нашим клієнтам оптимальні рішення по капіталовкладеннях відповідно до їх персональної ситуацією.

Наші юридичні розробки дозволяють нашим клієнтам забезпечити передачу капіталу майбутнім поколінням в умовах повної конфіденційності і без втрат.

Також, ми надаємо:

- Консультації по підбору найбільш вигідною системи оподаткування;
- Ведення бухобліку, обробка рахунків і актів;
- Кадровий облік (зарплата, податки, відпустки, лікарняні);
- Розрахунок податків і здача звітності до податкової та фонди;
- Оформлення статутних документів організації;
- Реєстрація будь-яких змін в процесі підприємницької діяльності;
- Складання договорів та претензій, і ряд інших юридичних та бухгалтерських послуг.

Наші клієнти - це фізичні та юридичні особи, які бажають отримати не тільки максимальний прибуток від своїх інвестицій, а й персоналізований підхід до всіх своїх проектів, питань. Наш багаторічний досвід, а також велика і надійна мережа партнерів у всіх областях економіки, фінансів і правового регулювання гарантують виключно високу якість обслуговування.

Ми пропонуємо Вам повне управління, контроль і облік Вашого капіталу і бізнесу в строгих рамках англосаксонської вимогливості і прозорості, дотримуючись при цьому Вашу повну конфіденційність.

<